Günlük Yengeç burcu yorumu

Fala inanma falcısız kalma

YENGEÇ 23 HAZİRAN - 22 TEMMUZYengeç burcu olan kadınların ve erkeklerin, fiziki özellikleri, kişilik özellikleri ve en belirgin özelliğini öğrenip günlük burç yorumlarınızı okumak için doğru yerdesiniz.

Hazırlanıyor
Karşına çıkan hemen her olaya akılcı bir şekilde yaklaşman, çetrefilli konulara hızlıca çözüm üretmen ilişkilerini canlı tutmanı sağlıyor. Düşüncelerini dile getirirken özgüvenini de açığa çıkarman daha da güçlü görünmeni sağlıyor. Kendini ifade etmenin önündeki engel ise; bilinçaltın oluyor. Bilinçaltının söylediklerine kendini öylesine kaptırıyorsun ki; doğru olan ne, nasıl cümleler seçmeliyim diye düşünüp duruyorsun. Kendini daha iyi ifade etmek istiyorsan ilk yapman gereken; bilinçaltının sana verdiği kuruntulardan uzaklaşman. Unutma sen en çok aklınla hareket ediyorsun. Gizemli tarafını açığa çıkarıp keskin zekânı da gözler önüne serebilirsen, kendini daha etkileyici şekilde ifade edebilirsin.
Yengeç Burcunun Temel Özellikleri

Yönetici Yıldızınız: Ay (Duyguların temsilcisi)
Grubunuz: Su, negatif
Burcunuzun cinsiyeti: Dişi
Üstün yeteneğiniz: Sabırlı olmak
Özelliğiniz: Merhametli, yumuşak huylu, iyi niyetli olmak
Emeliniz: Büyük para sahibi olmak
Amacınız: Daima yükselmek
Anahtar Sözcüğünüz: Koruyuculuk
Yenmeniz gereken huyunuz: Dikkatsizlik
Uğurlu gününüz: Pazartesi
Uğurlu sayılarınız: 2, 4, 12, 88, 456, 9742
Uğurlu taşınız: Yakut ve aytaşı
Uğurlu renkleriniz: Beyaz, gümüş, açık gri, mor, bazen de koyu siyah
Uğurlu çicekleriniz: Nilüfer, beyaz gül, zambak
Uğurlu kokularınız: Misk, müge, leylak
Hoşlandığınız müzik: Romantik şarkılar
Olası hastalıklarınız: Göğüs ve solunum yolu hastalıkları, sindirim sistemi hastalıkları, ülser
Başarılı olacağınız meslekler: Turizm, otelicilik, ithalat-ihracat, pilotluk, gemicilik, petrolcülük ve sivil maddelerle ilgili olan meslekler, kimyagerlik, eczacılık
Burcun ünlüleri: Barbara Cartland, Bedrettin Dalan, Bill Cosby, Brigitte Nielsen, David Hasselhoff, Ernest Hemingway, Giorgio Armani, Isabella Adjani, Jul Sezar, Kenan Evren, Lady Diana, Louis Armstrong, Müjde Ar, Nathalie Wood, Pierre Cardin, Sezen Aksu, Sylvester Stallone, Türkan Şoray, Tom Cruise, Yul Brynner.