Günlük Yengeç burcu yorumu

Fala inanma falcısız kalma

YENGEÇ 23 HAZİRAN - 22 TEMMUZYengeç burcu olan kadınların ve erkeklerin, fiziki özellikleri, kişilik özellikleri ve en belirgin özelliğini öğrenip günlük burç yorumlarınızı okumak için doğru yerdesiniz.

Hazırlanıyor
Değişime açık oluşun sosyal anlamda farklı çevrelere girmeni sağlıyor. Kendine has mizacın sayesinde de vazgeçilmesi zor biri olup çıkıyorsun. Hayata pozitif yönden baksan da en küçük olumsuzlukta motivasyonunu kaybedebiliyorsun. Hemen sonrasında kendini derin sorgulamalar içinde buluyor ve adeta isyan bayrağını dalgalandırıyorsun. İçinde bulunduğun durumu doğru ifade edemediğin için de çatışma kaçınılmaz oluyor. Kendini daha iyi ifade etmek istiyorsan öncelikle motivasyonunu korumalısın. Sen de biliyorsun ki hayat olumsuzlukları da barındırıyor. Kötü düşüncelere kapılmadan, kalbine güvendiğin dostlarınla paylaşım içinde olursan, olayların üstesinden geldiğini göreceksin. Kendini ifade ederken sadece olumsuzlukları düşünme. Unutma düşünceler duyguları, duygular da davranışları değiştirir.
Yengeç Burcunun Temel Özellikleri

Yönetici Yıldızınız: Ay (Duyguların temsilcisi)
Grubunuz: Su, negatif
Burcunuzun cinsiyeti: Dişi
Üstün yeteneğiniz: Sabırlı olmak
Özelliğiniz: Merhametli, yumuşak huylu, iyi niyetli olmak
Emeliniz: Büyük para sahibi olmak
Amacınız: Daima yükselmek
Anahtar Sözcüğünüz: Koruyuculuk
Yenmeniz gereken huyunuz: Dikkatsizlik
Uğurlu gününüz: Pazartesi
Uğurlu sayılarınız: 2, 4, 12, 88, 456, 9742
Uğurlu taşınız: Yakut ve aytaşı
Uğurlu renkleriniz: Beyaz, gümüş, açık gri, mor, bazen de koyu siyah
Uğurlu çicekleriniz: Nilüfer, beyaz gül, zambak
Uğurlu kokularınız: Misk, müge, leylak
Hoşlandığınız müzik: Romantik şarkılar
Olası hastalıklarınız: Göğüs ve solunum yolu hastalıkları, sindirim sistemi hastalıkları, ülser
Başarılı olacağınız meslekler: Turizm, otelicilik, ithalat-ihracat, pilotluk, gemicilik, petrolcülük ve sivil maddelerle ilgili olan meslekler, kimyagerlik, eczacılık
Burcun ünlüleri: Barbara Cartland, Bedrettin Dalan, Bill Cosby, Brigitte Nielsen, David Hasselhoff, Ernest Hemingway, Giorgio Armani, Isabella Adjani, Jul Sezar, Kenan Evren, Lady Diana, Louis Armstrong, Müjde Ar, Nathalie Wood, Pierre Cardin, Sezen Aksu, Sylvester Stallone, Türkan Şoray, Tom Cruise, Yul Brynner.