Günlük Koç burcu yorumu

Fala inanma falcısız kalma

KOÇ 21 MART - 20 NİSANKoç burcu olan kadınların ve erkeklerin, fiziki özellikleri, kişilik özellikleri ve en belirgin özelliğini öğrenip günlük burç yorumlarınızı okumak için doğru yerdesiniz.

Hazırlanıyor
Hayata karşı duyarlı, uyumlu ve anlayışlı bir duruş sergiliyorsun. Bu durum kimseyle aranı bozmadığı gibi kalıcı dostluklar edinmeni bile sağlıyor. Ancak aşırı duyarlı oluşundan dolayı olduğundan daha hassas olabiliyorsun. Bir yandan da sevdiğin insanlara aşırı düşkün oluşun yanlışları sineye çekmene ve sana yapılan haksızlıklara göz yummana neden olabiliyor. İçine ata ata, kendini insanlardan izole etmeye çalıştıkça duygusal bir sarsıntı yaşayabilirsin. Kendine yaptığın haksızlık daha da acı verir aslında. Kendini daha iyi ifade etmek istiyorsan, olmazsa olmazlarının ihlal edilmesine izin vermemelisin. İyi niyetini, hayata bakış açını gizlemek yerine dile getirmelisin. Yapılan eleştirilerde de savunmalarını en aza indirgersen ve fikirlerini ikna edici bir kararlılıkla söylersen kendini daha iyi ifade ettiğini anlayacaksın.
Koç Burcunun Temel Özellikleri

Yönetici Yıldızınız: Mars (Çekicilik, savaş ve seks temsilcisi)
Grubunuz: Ateş, pozitif
Burcunuzun cinsiyeti: Erkek
Üstün yeteneğiniz: Canlılık ve hareket
Özelliğiniz: Yeni girişimler, cesaret ve atılganlık
Emeliniz: Öncülük, liderlik, yol göstericilik
Amacınız: Başarı ve zafer
Yenmeniz gereken huyunuz: Sabırsızlık
Uğurlu gününüz: Salı
Uğurlu sayılarınız: 6, 9, 15, 343, 2618
Uğurlu taşınız: Pırlanta
Uğurlu renkleriniz: Kan kırmızısı, nar çiçeği
Uğurlu çicekleriniz: Lale, papatya
Uğurlu kokularınız: Manolya, lavanta, ıtır
Hoşlandığınız müzik: Hızlı tempolu parçalar ve marşlar
Olası hastalıklarınız: Baş ve böbrek hastalıkları, yanıklar
Çok İyi anlaştığınız burçlar: Aslan, Yay
İyi anlaştığınız burçlar: Boğa, İkizler, Kova, Balık
Kötü anlaştığınız burçlar: Yengeç, Terazi, Oğlak
Ne iyi ne kötü: Başak, Akrep
Başarılı olacağınız meslekler: Politika, organizatörlük, yöneticilik, endüstri, mühendislik, işletemecilik, komutanlık, kimyacı, operatör, demir ve çelik işleri, makine, mizah ve fıkra yazarlıgı, eleştirmenlik, ressamlık, müzik, artist, konfeksiyonculuk, parfüm işleri
Burcun ünlüleri: Charlie Chaplin, Descartes, Dr. Yıldırım Aktuna, Fatih Sultan Mehmet, Johann Sebastian Bach, Marlon Brando, Neşe Karaböcek, Ömer Şerif, Tenesse Williams, Sakıp Sabancı, Vincent Van Gogh, Yüksel Uzel, Zeki Alasya.