Günlük Akrep burcu yorumu

Fala inanma falcısız kalma

AKREP 23 EKİM - 21 KASIMAkrep burcu olan kadınların ve erkeklerin, fiziki özellikleri, kişilik özellikleri ve en belirgin özelliğini öğrenip günlük burç yorumlarınızı okumak için doğru yerdesiniz.

Hazırlanıyor
Gündelik yaşamında hemen her konuya hâkim olma isteğin, seni biraz kontrolcü ve kısıtlayan bir havaya sokabiliyor. Bunun yanında kendi doğrularınla ördüğün duvar seni cool görünmeni sağlarken ulaşılması imkansız biri haline getiriyor. Kendini ifade ederken keskin cümleler kurman işleri karmaşık hale getirebiliyor. Kendini daha doğru ve etkili bir şekilde ifade etmek istiyorsan; fazla soğuk ve mesafeli durmaktan vazgeçmelisin. Evet, sınırların seni sen yapıyor ancak katı durmakta insanları senden uzaklaştırıyor. Bu durumdan dolayı etrafındakiler önyargıyla dinleyebilirler seni. Kendini daha iyi ifade etmek için keskin tavrını minimale indirmende fayda var. Böylece çekiciliğine de çekicilik katmış olacaksın.
Akrep Burcunun Temel Özellikleri

Yönetici Yıldızınız: Mars ve Pluton (Çekicilik, cazibe, savaş ve yeni sartları temsil eder)
Grubunuz: Su, negatif
Burcunuzun cinsiyeti: Dişi
Üstün yeteneğiniz: Sezgi
Özelliğiniz: Kararlılık ve inceleme
Emeliniz: Zenginlik
Amacınız: Hayat boyu zenginlik
Anahtar Sözcüğünüz: Tutkulu
Yenmeniz gereken huyunuz: Acımamak, ihmal etmek
Uğurlu gününüz: Salı
Uğurlu sayılarınız: 8, 9, 53, 783, 6591
Uğurlu taşınız: Topaz
Uğurlu renkleriniz: Korkırmızısı, siyah
Uğurlu çiçekleriniz: Kırmızı karanfil, hanımeli, ateş çiçeği
Uğurlu kokularınız: Misk, manolya
Hoşlandığınız müzik: Marşlar ve canlı parçalar
Olası hastalıklarınız: Boğaz, boyun, mesane, uretra, böbrek ve üreme organları hastalıkları, tansiyon
Çok İyi anlaştığınız burçlar: Balık, Yengeç
İyi anlaştığınız burçlar: Yay, Oğlak, Başak, Terazi
Kötü anlaştığınız burçlar: Boğa, Aslan
Ne iyi ne kötü: Akrep, İkizler
Başarılı olacağınız meslekler: Yönetici, organizator, endüstri lideri, komutan, satış yöneticisi, müdür, operator dişçi, teknik mühendis, gazeteci, kimyacı, müzisyen, müzik aletleri yapımcısı, tamirci, yazarlık, denizci, havacı
Burcun ünlüleri: Alain Delon, Alfred Nobel, Burt Lanchester, Charles Bronson, Christian Bernard, Diego Maradona, Indra Gandhi, Jody Foster, Katherine Hepburn, Linda Evans, M.Kemal Atatürk, Marie Curie, Mesut Yılmaz, Monet, Nadia Comanecchi, Nazlı Ilıcak, Pablo Picasso, Prenses Charles, Rock Hudson, Süleyman Demirel, Tansu Çiller.